Astons nieruchomości

O NAS

O NAS

ASTONS Nieruchomości jest firmą posiadającą ugruntowaną pozycję na rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Poznaniu.

Od lat zajmujemy się profesjonalną obsługą rynku nieruchomości na terenie Poznania i najbliższych okolic.

Na przestrzeni wielu lat działalności w branży uzyskaliśmy sporo pozytywnych opinii klientów na temat naszej pracy, które tylko w części prezentowane są na naszym Facebooku oraz w Google. Tym niemniej, zachęcamy do zapoznania się z ich treścią.

Stanowimy zgrany zespół, dla którego interes klienta jest na pierwszym planie. Dbamy o profesjonalne świadczenie wszechstronnej usługi pośrednictwa składającej się z wielu elementów opisanych na naszej stronie w zakładce „Usługi”.

O nas - ASTONS Nieruchomości

Zajmujemy się wieloma rodzajami nieruchomości: mieszkaniami, domami, działkami, a także nieruchomościami komercyjnymi, np. halami magazynowymi czy lokalami użytkowymi, a także innymi obiektami.

Zdając sobie sprawę z unikalnego i niepowtarzalnego charakteru każdej nieruchomości, do każdej sprawy zleconej przez naszych klientów podchodzimy indywidualnie i z należytym zaangażowaniem.

Jako jedni z najlepszych łączymy wysoką jakość prezentowanych ofert z wysokiej jakości merytoryczną obsługą.

Szczególną wagę przykładamy do obsługi prawno-podatkowej.

Stale śledzimy nowe trendy występujące na rynku nieruchomości w Poznaniu oraz wdrażamy nowoczesne rozwiązania. Poszerzamy swoją wiedzę o najnowsze rozwiązania legislacyjne oraz śledzimy głosy doktryny i orzecznictwa związane z obrotem nieruchomościami.

Współpracujemy także z innymi profesjonalistami w branży, adwokatami, radcami prawnymi, doradcami kredytowymi oraz notariuszami.

Współpracując z biurem nieruchomości ASTONS macie Państwo gwarancję profesjonalizmu i uczciwości. Zyskowność i bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji są naszym priorytetem, a interes klienta i uczciwość wyznacznikiem naszej pracy.

Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą stroną internetową, gdzie m.in. znajdziecie Państwo szereg autorskich artykułów oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Będzie nam miło odpowiedzieć na Państwa zapytania.

ASTONS Nieruchomości

WŁAŚCICIEL

Maciej Gawryluk - ASTONS Nieruchomości

MACIEJ GAWRYLUK

PREZES ZARZĄDU

Z wykształcenia prawnik oraz specjalista ds. zarządzania, wyceny i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. W swojej pracy stawia na solidne i merytoryczne przygotowanie. Swoje doświadczenie zdobywał w pracy zarówno z licznymi konsumentami, jak i różnego rodzaju firmami inwestycyjnymi na rynku nieruchomości.

DLACZEGO WARTO?

bogate doświadczenie, wieloletnia praktyka i zaangażowanie

profesjonalne i uczciwe podejście

nowatorska usługa pośrednictwa

skuteczność

gwarancja bezpieczeństwa

pomoc prawna

pomoc z formalnościami

ubezpieczenie transakcji

NIEKTÓRE OPINIE KLIENTÓW