Astons nieruchomości

  • 604-380-020
  • 795-652-241
  • biuro@astons.pl
numer-1-1.png
buttton-2-1.png

BIURO NIERUCHOMOŚCI POZNAŃ

Wybór odpowiedniego biura nieruchomości nie należy do najłatwiejszych szczególnie w przypadku, gdy jest to pierwsza transakcja. Nie mniej jednak coraz więcej osób woli zlecić to zadanie profesjonalistom. Jak wybrać agencję nieruchomości? Czym się kierować podejmując decyzję?

Profesjonalny pośrednik nieruchomości sprawi, że cała transakcja przebiegnie bezproblemowo i zgodnie z prawem. Rynek poznański oferuje swoim klientom nawet ponad 300 biur nieruchomości, dzięki czemu każdy powinien tutaj znaleźć coś dla siebie. Na co zwrócić uwagę, żeby szybko i w dobrej cenie sprzedać nieruchomość

PORÓWNAJ STRONY INTERNETOWE BIUR NIERUCHOMOŚCI W POZNANIU

 

Dobrym pomysłem jest sprawdzenie, czy gdzieś w obrębie witryny znajdują się rekomendacje od klientów. Dobrze jest sprawdzić również fanpage na facebooku firmy, gdzie również możemy znaleźć komentarze klientów. Przed podjęciem współpracy warto się dowiedzieć czym dane biuro nieruchomości zasłużyło sobie na dobrą opinię. Być może uda się znaleźć informacje na temat ilości i jakości udanych transakcji przeprowadzonych przez agencję. Dodatkowo sam sposób prezentowania nieruchomości na stronie biura może dać do myślenia, czy mamy do czynienia z profesjonalnym pośrednikiem.  Odpowiedzi na te pytania pomogą ocenić, czy szukamy w odpowiednim miejscu osoby, która profesjonalnie zajmie się obsługą transakcji.

ZAPOZNAJ SIĘ Z TREŚCIĄ UMOWY BIURA NIERUCHOMOŚCI

Przed podjęciem współpracy koniecznie zapoznaj się z umową biura nieruchomości. Jeżeli warunki umowy nie są przedstawione w klarowny sposób powinno to być sygnałem ostrzegawczym dla klienta. Zadbaj o to, żeby wynagrodzenie oraz sposób działania były jasno określone. Istnieją również różne formy umów, które można zawrzeć z biurem nieruchomości. Najkorzystniejsza dla klienta jest umowa na wyłączność. Jest to gwarancja, że agencja, z którą podejmiemy współpracę podejmie wszelkie kroki, aby sprzedać mieszkanie z jak najbardziej korzystną ceną. Będzie ona inwestować czas i pieniądze aż do sfinalizowania transakcji.

DOWIEDZ SIĘ CO BIURO NIERUCHOMOŚCI OFERUJE W RAMACH WSPÓŁPRACY

 

Obecnie agencje nieruchomości oferują różne zabiegi, które mają doprowadzić do szybszej sprzedaży mieszkania lub innego typu nieruchomości. Mówimy tutaj m.in. o

 

– home staging
– sesja fotograficzna;
– wirtualny spacer;
– obsługę prawną; 
– doradztwo kredytowe
– obsługa posprzedażowa

Zapewnienie wszystkich tych usług jest gwarancją udanej sprzedaży ze względu na wyróżnienie oferty na tle konkurencji. Współpraca z profesjonalistami jak w każdej dziedzinie jest bardzo ważna.

WYBIERZ ODPOWIEDNIE BIURO NIERUCHOMOŚCI I SPRZEDAJ SWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ SZYBCIEJ

Wybór biura nieruchomości to niewątpliwie ogromna oszczędność czasu. Poza tym, że klient nie musi być ciągle pod telefonem i jeździć pokazywać nieruchomość dochodzi kwestia związana z dopilnowaniem wszelkich formalności oraz nadzorem nad transakcją . Skuteczny pośrednik nieruchomości dokładnie zaplanuje strategię sprzedaży co również będzie miało wypływ na przyspieszenie momentu finalizacji. Warto więc zastanowić się, czy sprzedając, wynajmując lub kupując mieszkanie lub inną nieruchomość nie zlecić usług profesjonaliście i nie skorzystać z jego często wieloletniego i bogatego doświadczenia w obsłudze rynku nieruchomości.