Astons nieruchomości

 • 604-380-020
 • 795-652-241
 • biuro@astons.pl
 • 604-380-020

REAL ESTATE AGENCY POZNAN

We provide comprehensive services for the real estate market

More...

TRUST US

ASTONS estate agents provide professional real estate brokerage services

More...

BUY OR SELL PROPERTIES WITH US

We offer cooperation based on honesty, professionalism and excellent market knowledge

More...

PEOPLE KNOWLEDGE EXPERIENCE

The ASTONS company is a well-prepared staff with adequate knowledge and experience

More...

BENEFITS

 Real Estate ASTONS agency is a company with experience respecting the expectations of its customers.
We are here to ensure that our customers can realize their investment or residential purposes in a safe, profitable and reliable way.

SELL YOUR PROPERTY

The ASTONS company provides professional and comprehensive assistance services in the sale, rental or purchase process of almost any real estate. Do you have a property for sale? Tell us about it. We deal with various types of real estate - from cheaper to more expensive, from legally regulated to dubious in legal terms.

FREE LEGAL SERVICE

The ASTONS real estate company offers its clients free legal advice. We provide full legal support for transactions. As part of the cooperation, we provide free advice on the meanders of buying, selling or renting a given property.

MAKE AN APPOINTMENT

All you need to do is fill out the form and we'll contact you within 24 hours. You can also call us. In our company we are guided by professionalism and honesty. Meeting with us costs nothing. We make money only if we meet the goal of our client.

OUR BEST ADVISORS

oryginał(1)

MACIEJ GAWRYLUK

A lawyer and management specialist. A graduate of two Poznan universities and three postgraduate studies in real estate management, property valuation and real estate brokerage.

 • maciej.gawryluk@astons.pl
 • 604-380-020
 • Pośrednik nieruchomości Poznań
oryginał 2(1)

JUSTYNA GAWRYLUK

Marketing and sales specialist. She is experienced in dealing with various demanding clients. She has also comprehensive knowledge of the real estate market. She focuses on quality, openness and honest approach to the client.

 • justyna.gawryluk@astons.pl
 • 795-652-241
 • Pośrednik nieruchomości Poznań
oryginał (1)(1)

ARTUR MOKRACKI

Specializes in the area of eastern outskirts of Poznan such as Swarzedz, Kostrzyn Wlkp. and other surrounding locations. He has excellent investment knowledge of the plots in neghbouring communities.

 • artur.mokracki@astons.pl
 • 696-833-453
 • Pośrednik nieruchomości Poznań

NIEKTÓRE OPINIE KLIENTÓW

LATEST OFFERS

Nad Wierzbakiem Poznań

POZNAŃ, SOŁACZ

Niezwykle klimatyczne i bardzo ustawne mieszkanie, tuż przy Parku Sołackim z bezpośrednim dostępem do przystanku tramwajowego oraz podwórzem tylko dla mieszkańców budynku. Mieszkanie o powierzchni ok 55m2 znajduje się na I…

Powierzchnia: 55 m²

Liczba pokoi:
2

Cena:
348.000 zł

magazyn obok Poznania

WYSOGOTOWO, OK. POZNANIA

Do wynajęcia lub na sprzedaż znakomicie zlokalizowana hala magazynowo – produkcyjna z częścią biurową. Obiekt położony tuż przy granicy Poznania. Szybki dojazd do autostrady A2. Reprezentacyjne biura.

Powierzchnia: 828 m²

Liczba pokoi:
-

Cena:
19.000 zł

nieruchomość pod Poznaniem

JANIKOWO, GM. SWARZĘDZ

Znakomicie zlokalizowana działka budowlana dla dewelopera na budowę nawet 24 domów bliźniaczych (lokali) z działkami. Świetna lokalizacja z bardzo szybkim dojazdem do centrum Poznania. Dostęp do pełnej infrastruktury…

Powierzchnia: 10.090 m²

Liczba pokoi:
-

Cena:
2.421.600 zł

kawalerka sprzedaż Poznań

POZNAŃ, GRUNWALD

Na sprzedaż bardzo ciekawa kawalerka na Grunwaldzie w Poznaniu. Mieszkanie jest świetnie zlokalizowane obok parku i w zasięgu pełnej infrastruktury. Jest to znakomita propozycja dla ludzi starszych, młodych małżeństw i osób pracujących…

Powierzchnia: 30,9 m²

Liczba pokoi:
1

Cena:
239.000 zł

dom Poznań sprzedaż

POZNAŃ, PIĄTKOWO

Na sprzedaż znakomicie zlokalizowany dom w zabudowie szeregowej w Poznaniu na os. Marysieńki. Połączenie zacisza i komfortu ze świetnym położeniem z szybkim dojazdem do centrum miasta. Ta nieruchomość odznacza się sporym potencjałem….

Powierzchnia: 187,3 m2

Liczba pokoi:
6

Cena:
710.000 zł

piątkowo poznań mieszkanie

POZNAŃ, PIĄTKOWO

Do wynajęcia nowsze mieszkanie w apartamentowcu położonym przy ul. Jaroczyńskiego na Piątkowie w Poznaniu. Mieszkanie zostało gustownie wykończone i jest w świetnym stanie. Do przejęcia z pełnym wyposażeniem…

Powierzchnia: 39,04 m²

Liczba pokoi:
2

Cena:
1.800 zł

BLOG

The most interesting information and tips from the real estate market prepared especially for you!

sprzedaż mieszkań w poznaniu
Porady

Jak kształtuje się obecnie rynek nieruchomości mieszkaniowych w Poznaniu i nie tylko? Co będzie z cenami mieszkań? Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej »
podatek VAT nieruchomości
Porady

Jak to wygląda z podatkiem VAT od sprzedaży lub wynajmu nieruchomości? Kiedy można zastosować zwolnienie podatkowe i przy jakich rodzajach nieruchomości?

Czytaj więcej »
umowa przedwstępna sprzedaży
Porady

Co to jest umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości i z czym ona się wiąże? Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami w naszym artykule.

Czytaj więcej »