Astons nieruchomości

  • 604-380-020
  • 795-652-241
  • biuro@astons.pl
numer-1-1.png
buttton-2-1.png

POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI POZNAŃ

Zadaniem pośrednika nieruchomości jest sfinalizowanie transakcji pomiędzy sprzedającym a kupującym daną nieruchomość w sposób, który będzie satysfakcjonował obydwie strony. Dzięki swojej wiedzy pośrednicy udzielają pomocy przy wszelkich sprawach związanych z formalnościami, a także kompletują wszelkie informacje na temat konkretnej nieruchomości.

Dobry pośrednik nieruchomości w Poznaniu posiada elementarną i poszerzoną wiedzę na temat sprzedaży mieszkań, domów i innych nieruchomości. Za swoje usługi pobiera on opłatę prowizyjną. W zależności od specyfiki, jest ona wymagana od jednej bądź od obu stron transakcji.

Przed podjęciem współpracy należy podpisać umowę z pośrednikiem. Fachowe porady eksperta z dziedziny nieruchomości niewątpliwie wpłyną pozytywnie na czas kupna bądź sprzedaży mieszkania. Dodatkowo kompleksowa obsługa z zakresu przeprowadzenia wszelkich formalności spoczywa na barkach pośrednika.

SPRZEDAJ MIESZKANIE W POZNANIU Z POŚREDNIKIEM NIERUCHOMOŚCI

 

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem bądź sprzedażą nieruchomości warto skorzystać z pomocy pośrednika. Do jego obowiązków należy m.in.:

 

⦁ doradztwo z zakresu sprzedaży nieruchomości;
promocja nieruchomości w internecie;
wycena nieruchomości;
odbywanie spotkań z potencjalnymi klientami;

⦁ sporządzenie strategii przebiegu transakcji;

⦁ profesjonalna obsługa prawna;⦁ poszukiwanie odpowiedniej grupy klientów;

pomoc w uzyskaniu dodatkowego finansowania.

 

KUP MIESZKANIE W POZNANIU Z POŚREDNIKIEM NIERUCHOMOŚCI

 

Pośrednicy nieruchomości podpisują umowy ze swoimi klientami, które bardzo często zapewniają im te mieszkania na wyłączność. Sprawia to, że maja oni możliwość umieszczenia ofert tych mieszkań w internecie na swoich stronach internetowych bądź tematycznych portalach ogłoszeniowych. Dbają o to, żeby mieszkanie znalazło odpowiedniego kupca bez konieczności angażowania obecnego właściciela.

 

Przez cały okres trwania współpracy pośrednik nieruchomości będzie działał w Twoim imieniu reprezentując Twoje interesy. Na jego głowie spoczywa zadbanie o wszystkie sprawy związane z podpisaniem umowy sprzedaży, nadzorowaniem przebiegu transakcji oraz zgodności wszystkich procedur, a wszystko jest opatrzone odpowiednim ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej pośrednika.